Блогосфера

Хостинг: на що звернути увагу

Якщо ви зібралися відкрити інтернет-магазин або запустити свій сайт, вже встигли передбачити дизайн і сферу просування, але варто продумати і технічну складову – вибрати якісний хостинг. Справжнім помічником в цьому питанні стане сайт https://citydomain.com.ua/host/, запропонувавши кращі варіанти в цьому питанні.

Критерії вибору хостингу

При виборі хостингу для свого сайту варто звернути увагу на такі моменти:

  • Не варто гнатися за низькою вартістю. Дешеві варіанти підходять для тестування, а ось для серйозного і довгострокового проекту варто вибрати серед конкурентних пропозицій. Основні проблеми дешевих сайтів – найнижчий показник стабільності, незначна кількість інструментів, реклама від провайдера і багато іншого, що не прийнятне при відкритті інтернет-магазина.
  • Вивчіть компанію, яка надає послуги. Фірма повинна мати офіційну реєстрацію, повинна бути ліцензія на надання послуг, перевірте дату реєстрацію домену, наявність служби підтримки.
  • Для коректного вибору хостингу необхідно враховувати обсяг необхідної пам’яті на диску і технічний функціонал, який необхідний для вашого сайту. Варто зв’язатися з представниками компанії, розповівши про свій проект. Фахівці допоможуть вибрати відповідний тарифний план з урахуванням технічних можливостей.
  • Оцініть, використовуване обладнання, клас безпеки, який підкаже як буде вести себе хостинг і в яких випадках чекати відключення.
  • Наявність резервного копіювання, що гарантує збереження даних.
  • Наявність захисту від DDoS-атаки, яка може проводитися конкурентами або хакерами заради звичайного тренування.
  • Uptime надається у відсотках і показує рівень продуктивності, швидкість завантаження.
  • Фірмовий поштовий ящик для багатьох клієнтів є показником серйозного бізнесу, тому варто уточнити наявність настройки поштової скриньки на домені.

Чому варто звернутися до професіоналів?

Варто звернути увагу на послуги компанії, яка спеціалізується на наданні якісного і надійного хостингу для приватних і юридичних представників. Фахівці оцінять фронт робіт, необхідний обсяг пам’яті та інші технічні складові для кожного проекту і запропонують найкращий тариф. На вибір представлено аж 6 тарифних планів. Самостійні пошуки можуть закінчитися невдачею.

Крім того, оцінити переваги послуг можна в тестовий період, який надається безкоштовно протягом 10 днів. Замовте послугу в режимі онлайн просто з сайту компанії.

Джерело: ХостингКартинок.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close