Блогосфера

Хостинг на VPS і VDS-серверах: особливості та переваги

Сучасний ринок хостингових послуг досить різноманітний. Тисячі провайдерів пропонують свій сервіс. В таких умовах початківцям важко зорієнтуватися і вибрати відповідний майданчик для розміщення сайту, якому потрібно забезпечити стабільну роботу в інтернеті.

Якщо мова йде про бізнес-проект, то слід замовляти платний хостинг, який надає користувачам повноцінне функціонування, гідний рівень сервісу і масштабованість послуг. Наприклад, хостинг-провайдер cityhost.ua готовий запропонувати будь-який варіант послуг хостингу в залежності від ваших потреб. Серед різних різновидів самим недорогим є віртуальний хостинг. Для популярних проектів найкращим варіантом служить віртуальний сервер, а для безперебійної роботи високонавантажених сайтів можна орендувати виділений (реальний) сервер.

Вам також буде цікаво: Що таке домен і навіщо він потрібен?

Спосіб розміщення файлів на різних сервісах різний

На віртуальному хостингу проекти всіх замовників знаходяться на диску провайдера в сусідстві один з одним. Вони працюють з використанням спільних ресурсів. Деякі сайти можуть захопити всі серверні потужності. У цьому випадку інші проекти починають гальмувати.

На віртуальному сервері можливості зовсім інші. Він є оптимальною майданчиком для роботи сайтів з великою аудиторією користувачів. Віртуальні сервера на фізичній машині утворюються завдяки технології VPS / VDS. Вони є автономними. Для кожного VPS виділений певний обсяг апаратного обладнання. Тому вдається досягти потрібної продуктивності.

Замовник, володіючи правами адміністратора, може:

  • робити необхідні налаштування;
  • оптимізувати роботу;
  • інсталювати будь-яку ОС;
  • встановлювати скрипти, ПО;
  • виконувати будь-які дії, необхідні для роботи.

Кожен VPS-сервер – це окреме середовище, незалежна від сусідів. Функціональність його така ж, як у виділеного сервера, вартість якого перевищує ціну віртуального в кілька разів. Орендар реального сервера витрачає великі гроші на оплату хост-машини з усіма її потужностями для проектів, які використовуються величезною аудиторією користувачів.

Але для продуктивної роботи більшості бізнес-проектів досить буває частині серверних ресурсів. Завдяки поділу сервера на кілька VPS вдається знизити їх вартість. При цьому сайти працюють стабільно і з потрібною продуктивністю. 

Джерело: http://joomluck.com/poleznaya-informatsiya/chosting-na-vps-i-vds-serverach-osobennosti-i-preimuschestva.html

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close