Блогосфера

Хостинг від Сітіхост: зручно і ефективно

Хостинг від Сітіхост вже допоміг тисячам власників сайтів в Україні. Чому люди його вибирають?

У наш час розвиток бізнесу неможливий без потужної он-лайн підтримки, тому в Інтернеті сьогодні можна знайти сайт практично будь-якого заводу, підприємства або фірми. Зараз не так просто знайти кращий веб-хостинг для вас. Відповідний хост може дати будь-якому бізнесу або сайту ідеальний старт з ідеальною швидкістю, 100% безвідмовною роботою, багатим набором необхідних опцій і надійними заходами безпеки.

Тому пошук постачальника послуг хостингу для сайту – важлива і відповідальна задача. Так що зараз ми відкриємо вам двері в світ віртуальної реальності, серверів, хостингів і доменів. І допоможе вибрати по-справжньому якісного постачальника послуг.
Зручний хостинг – правильний хостинг

Якщо ви перейдете на сайт Cityhost.ua, то ви дізнаєтеся, що в Україні давно працює досвідчений хостинг-провайдер CityHost.ua, який займається платним хостингом і реєстрацією доменів, а також надає віртуальні сервера і здає в оренду фізичні сервера. Провайдер має власні сервера, тут працюють найкращі розробники програмного забезпечення і експерти з безпеки. Завдяки новій, більш конкурентоспроможною моделі ціноутворення і оновленим хостинговим планам провайдер CityHost.ua остаточно утвердився в якості одного з провідних постачальників віртуального хостингу на ринку інтернет-послуг України.

Вам також буде цікаво: Купити Tronsmart Element T6 Plus ліпше у офіційного представника.

Для будь-якого сайту дуже важлива швидкість завантаження. Навіть затримка в дві секунди це вже ризик, що Ви втратите потенційних клієнтів. Адже в наш час у людей дуже короткий проміжок уваги. Особливо в Інтернеті, де все відбувається зі швидкістю блискавки, а користувачі очікують завантаження кожної сторінки за кілька мікросекунд. Отже, веб-хостинг за вашим вибором повинен забезпечувати миттєву завантаження сторінки. Хостинг-провайдер CityHost.ua гарантує своїм клієнтам, що вони отримають збільшення швидкості роботи їх сайтів.

Практично в десять разів. І все завдяки особливій архітектурі серверів і зібраним в RAID10 масив SSD дисків. Навіть якщо сторінки сайту будуть завантажуватися недовго, це не має значення, якщо зацікавлені клієнти не можуть отримати доступ до сайту. Тому час роботи сайту повинно бути не менше 99,94% в середньому. Хостинг-провайдер CityHost.ua гарантує своїм клієнтам 99,9% часу роботи, завдяки чому сайт завжди буде доступний для клієнтів і пошукових систем.

Перенести сайт на хостинг безкоштовно? Сітіхост!

Часто буває так, що власник сайту з яких-небудь причин переносить свій сайт на інший хостинг. Це саме по собі є складним завданням. Адже необхідно не просто перенести сайт, а збереже всю інформацію, яка на ньому була. Деякі компанії вимагають додаткову плату за перенесення сайту від попереднього провайдера до нового. Фахівці CityHost.ua без проблем перенесуть на свої сервера потрібний сайт. Все це – безкоштовно і в максимально стислі терміни. Наш провайдер також подбає про миттєву реєстрацію домену. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати доменне ім’я і перевірити його доступність.

Крім цього провайдер забезпечує повну автоматизацію в управлінні доменами і хостингом, а також надає послуги технічної підтримки та консультації. Також власник доменного імені отримує офіційний сертифікат, в якому вказана дата і рядків реєстрації. Крім цього в разі потреби CityHost.ua допоможе зареєструвати вашу торгову марку.

Джерело: Бердичев.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close