Блогосфера

Як не помилитися з вибором квартири в новобудові? Корисні поради

Файл robots.txt є важливим і в першу чергу може знадобитися користувачам, які вирішили оптимізувати власну ресурс. Якщо не встановити і не налаштувати цей файл правильно тоді навантаження на ресурс стрімко зросте. Неправильне налаштування в свою чергу може викликати проблеми з індексацією, тому деякі сторінки можуть просто не потрапити в індекс.

Якщо ви не можете розібратися з усіма аспектами, тоді є сенс ознайомитися з докладною інформацією з даного питання в блозі хостинг провайдера CityHost, наприклад.

Вплив robots.txt на індексацію проекту

Пошукова система влаштована таким чином, що роботи могли здійснювати індексацію незалежно від наявності цього файлу. Спочатку роботи пошукових систем, які потраплять на ваш ресурс будуть просто індексувати всі сторінки і файли, які на ньому присутні. Звичайно, це не правильно, так як є ряд технічних сторінок, які не повинні знаходитися в індексі.

У файл вносяться дозволи і заборони, які говорять роботу, що можна використовувати для індексації, а що ні. Звичайно, правильна настройка і розміщення файлу не буде говорити про те, що робот прислухається до вашої інформації. Максимальне навантаження на ресурсі можуть створювати роботи, які відповідають за скачування контенту.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

Фахівці до непотрібних сторінок відносять різні скрипти, які будуть відповідати за такі моменти:

  • спливаючі форми;
  • банери;
  • висновок капчи;
  • форми замовлення.

Для деяких роботів також буде важливо відключити індексацію JS і CSS, так як вони також створюють певне навантаження на ресурс.

Як виглядає правильна настройка?

Звичайно, настройка цього файлу в першу чергу залежить від ресурсу. Щоб правильно налаштувати robots.txt потрібно дотримуватися наступного алгоритму і закрити доступ до:

  • Адміністративної панелі ресурсу.
  • Особистого кабінету і формі реєстрації.
  • Плагинам і додатковим скриптів, які були встановлені на сайті.
  • Службовим розділах.
  • Технічним сторінок.

Це важливі моменти, які слід дотримуватися в процесі настройки. Дотримуючись їх ви зможете швидко налаштувати цей файл і знизити навантаження на проект. Звичайно, правильно встановлена може вплинути на працездатність сайту, тому якщо немає досвіду, то довіртеся професіоналам.

Джерело: Dneprnews.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close