Блогосфера

Як правильно вибрати CMS на основі важливих функцій

Система управління контентом (CMS) – це веб-додаток. Кілька користувачів з різними рівнями доступу можуть керувати даними, а також змінювати вміст веб-сайту / проекту або інтернет-додатки.

Важливі функції, які повинна мати ваша CMS

Якщо ви розробляєте новий веб-сайт, краще обрати систему управління контентом, оскільки ви будете повністю контролювати свій контент і продаж продуктів. Найбільшою перевагою є те, що ви можете управляти всією стратегією інтернет-маркетингу за допомогою одного облікового запису.

CMS дозволяє вам адмініструвати і призначати користувачам різних рівнів доступу. Вибираючи CMS, ви повинні мати на увазі дві речі:

  1. З’ясуйте ваші зацікавлені сторони;
  2. Розставте пріоритети своїх вимог.

Вибір правильної CMS для вас і вашої команди

Коли ви хочете купити новий смартфон, величезна кількість доступних варіантів приголомшить вас. Те ж саме і у випадку з CMS. Кількість платформ приголомшує. З одного боку, є популярні і відомі платформи, такі як WordPress, Joomla і Drupal. З іншого боку, існує ще близько 1000-2000 маловідомих систем управління веб-контентом, за допомогою яких можна створити і управляти сайтом.

Вам також буде цікаво: Реєстрація домену та хостингу в CityHost.

Кожна CMS матиме свій власний набір функцій. Деякі платформи можуть пропонувати всі необхідні функції, в той час як інші можуть пропонувати неперевершений інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Таким чином, стає незрозумілим, які функції мають вирішальне значення, оскільки існує безліч базових функцій, які є спільними для всіх платформ CMS.

чому слід використовувати CMS

Ось кілька основних функцій, які слід враховувати при виборі платформи CMS:

  • Платформа повинна бути зручною;
  • Наявність простий навігації;
  • Платформа повинна бути гнучкою;
  • Вартість обслуговування сайту не повинна бути дуже високою;
  • Платформа повинна мати спрощений процес розробки.

Крім цих основних функцій, ваша CMS повинна володіти трьома дуже важливими функціями:

  1. Відкритий API;
  2. Модулі\Плагіни;
  3. Незалежність дизайну.

Тепер, коли ви знаєте, на які функції звертати увагу, ви можете вибрати потрібну платформу CMS і відсіяти все інше. Зрештою, хороша система управління контентом – це платформа, яка здатна об’єднати всі ваші бізнес-потреби і вимоги, а також мінімізувати обмеження, наскільки це можливо.

Джерело: 06274.com.ua

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close