Блогосфера

Як просунути сайт?

Сьогодні багато власників сайтів намагаються дізнатися, які існують способи його просування в інтернеті. Створивши свій вебресурс багато починаючі користувачі з подивом виявляють, що він має низьку відвідуваність.

Не багато починаючі користувачі розуміють, що для досягнення успіху доведеться докласти зусиль для просування веб ресурсу. Розглянемо деякі з них.

Для створення повноцінного сайту недостатньо розмістити його на дорогому хостингу і прикріпити домен. Він повинен містити цікавий контент, а також необхідно займатися його розкручуванням, щоб якомога більше користувачів заходило на сайт. Домен можна купити зі знижкою тут https://cityhost.ua/domain/com.ua/

Способи збільшити відвідуваність сайту

Якщо звертатися до фахівців, різних сервісів, то розкрутка сайту обійдеться досить дорого. З цієї причини багато хто з нас хочуть знайти безкоштовний варіант. Збільшити відвідуваність ресурсу можуть: гарний дизайн, цікаві та якісні статті на сайті, додавання його в різні пошуковики, реєстрація в каталогах не потребують плати.

Пошукова оптимізація сторінок сайту

Всі сторінки сайту необхідно оптимізувати під вимоги пошукової системи. Якщо дана умова було не дотримано, то користувачі не побачать ваш сайт. Для просування необхідна наявність в статтях заголовків рівнів H1 H6, Title заголовки у сторінок, які в свою чергу приваблюють пошукових роботів. Також обов’язково повинні бути вказані ключові слова, які містяться в статті, теги.

Джерело: http://www.pro-vk.info/news/kak-prodvinut-sajt.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close