Блогосфера

Як швидко і доступно створити віртуальний ресурс?

Великі інтернет-проекти для успішного просування своїх послуг і товарів орендують в спеціалізованих організаціях віртуальні сервери, які є найвигіднішим і ідеальним варіантом для розвитку ресурсу.

Інтернет-портал https://cityhost.ua/vds/ надає послуги по встановленню та оренді таких серверів. Основним їх спрямуванням вважається установка специфічного програмного забезпечення, яке не надається на звичайних хостингах. Виділений електронний сервер робить роботу майданчика автономної.

Ознайомитися з актуальними тарифними планами, які відрізняються між собою в залежності від терміну, програмного забезпечення комп’ютера та країни розміщення, можна на офіційному сайті компанії https://cityhost.ua/. При чому, оформити замовлення можна в онлайн-режимі. Для цього спочатку вибирається певний тариф, тривалість його дії, а після цього натискається відповідна кнопка «Замовити». Компанія пропонує своїм клієнтам вигідні умови співпраці, за якими скористатися послугою можна безкоштовно протягом 10 днів в тестовому режимі.

Будь тариф включає в свою вартість наступний функціонал:

  • трафік без обмежень;
  • висока швидкість порту;
  • будь-яку кількість доменів;
  • найрізноманітніше кількість поштових скриньок;
  • зручна система управління DNS записами тощо.

Однією з пропонованих послуг організації є створення проекту сайтів. Дізнатися детальну інформацію про цього різновиду послуги можна, перейшовши за наступним посиланням https://cityhost.ua/konstruktor_saitov/. Конструктор сайтів вважається одним з найпростіших і доступних способів створення власного сайту.

Вам також буде цікаво: Навушники: насолоджуємося музикою безпечно!

Справитися з цим завданням зможе навіть недосвідчений програміст, так як для конструювання електронного майданчика необхідно буде просто перетягувати картинки з однієї колонки в іншу, додаючи текстову частину. На відміну від інших компаній, які на додачу до сайту прикріплюють своє доменне ім’я, CityHost пропонує провести реєстрацію унікального доменного імені в будь-якому регіоні.

Основними перевагами даної послуги є відсутність додаткових оплат за все складові тарифу. Також фахівці пропонують адаптивні шаблони, завдяки яким зайти на сайт компанії можна буде з будь-якого мобільного пристрою в зручному розширенні. Розробники паралельно займаються і оптимізацією сайту.

Джерело: http://www.vsemisto.info/internet/17289-kak-bystro-i-dostupno-sozdat-virtualnyj-resurs/.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close