Блогосфера

Як створити блог швидко та якісно

Розглянемо докладно, ніж необхідно добре володіти, що потрібно обов’язково вміти для створення web-блогу. У міру зростання віртуального спілкування і популярності мережі інтернет все більшу кількість користувачів пропонують і хочуть спілкування (комунікації). Блоги є популярним інструментом для цього.

Web-блог – це звичайний інтернет-щоденник подій або мережевий журнал. Це web-сайт, змістом якого є мультимедіа, записи, зображення. Останні періодично додаються. Інтернет-журнал – це web-сайт, у якого відсутня система навігації. Для блогів характерні публічність, можливість полеміки в коментарях, короткі короткі записи.

Блогери – це коректори і автори блогів. Автори блогів додають певні статті і новини. Тут протікає спілкування між блогером і користувачами, здійснюється їх своєчасне оповіщення про новинки (за допомогою RSS каналу). У цьому полягає головна відмінність web-блогу від типового форуму.

Зміст, яке мають блоги, передбачає:

 • контент, що складається з скопійованих матеріалів з різних джерел;
 • текстовий контент, сформований за рахунок постів (повідомлень) відвідувачів;
 • текстовий зміст, придбане у контент представників (брокерів);
 • унікальний цифровий контент.

Етапи створення веб-блогу:

 • розробка концепції;
 • створення аккаунта;
 • створення шаблону блогу, його дизайн;
 • створення постів (повідомлень);
 • створення нових веб-сторінок;
 • робота з гаджетами;
 • залучення нових авторів з різних тем до ведення блога.

Розглянемо докладно, як сформувати ідеальний веб-ресурс своїми руками. По-перше, це web-хостинг, адже на ньому буде грунтуватися і базуватися ваш блог. Веб-хостингом називається послуга по розташуванню інтернет-проекту. Найкраще взяти якісний і надійний хостинг, який забезпечить стовідсоткову роботу вашого сайту. Саме такий хостинг можна вигідно замовити на сайті https://cityhost.ua/. Тут вам запропонують воістину найкращі пропозиції на ринку. По-друге, підбір доменного імені. Для загальної аудиторії найкраще вибрати .com (commercial).

По-третє, CMS web-сайту, на якому він буде сформований. Вордпресс – це найбільш поширена, універсальна і безкоштовна платформа, яка дає відмінні перспективи користувачам для розкриття їх потенціалу. Крім цього є ще комерційна CMS система DLE, якій під силу побудувати практично будь-який web-сайт.

Вам також буде цікаво: Що таке домен і навіщо він потрібен?

По-четверте, контент, який у вашому web-щоденнику повинен бути унікальним, а не тупо скопійованих матеріалом з інших інтернет-ресурсів. До того ж це небезпечно блокуванням користувача і вкрай низькими результатами в пошукових машинах. Буває цілком достатньо якісного рерайта статей (стисненого викладу своїми словами). Щоб завоювати велику читацьку аудиторію, необхідний якісний (авторський) контент.

По-п’яте, розкрутка веб-блогу. Просто сформувати інтернет-проект недостатньо. Щоб залучити людей на ваш проект, необхідно додати його в пошуковики (Google). Тоді читачі легко знайдуть його за допомогою введення типових запитів. Слід також пройти реєстрацію в рекламних системах Blogun.ru або GoGetLinks. Коли веб-майданчик відвідуватимуть користувачі, які цікавляться вашою темою, потрібно приступати до потрібного способу монетизації, яка забезпечить дохід вашому веб-ресурсу.

Джерело: https://holosua.com/news/kak_sozdat_blog_bystro_i_kachestvenno_sovety/2019-06-21-58806

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close