Блогосфера

Як створити свій сайт без конструктора

Для того щоб зробити сайт самостійно без використання візуальних конструкторів потрібно вивчити базові основи по створенню сайтів, а також мову гіпертекстової розмітки HTML і хоча б трохи – мови web-програмування та основні движки сайтів. Навчитися основам можливо переглядаючи ролики в системах пошуку і на каналі youtube. Але варто врахувати, що займе це немало часу.

Наступним кроком буде покупка домену

Домен – це ім’я сайту, яка буде характеризувати ваш сайт. Покупцям буде легше вас знайти і запам’ятати. Ціна доменного імені залежить від популярності і компактності. Можна спробувати перекупити доменне ім’я, якщо для Вас це принципово. Вибір домену – досить важливий момент, тому варто поставитися до нього максимально відповідально.

Не менш відповідально потрібно поставитися і до вибору хостингу. Для сайту важливо вибрати надійний і швидкий хостинг. Саме на початкових етапах слід опрацювати це питання, щоб воно не турбувало потім. Варіантів хостингу сьогодні дуже багато, є серед них і безкоштовні, але краще відразу вкластися в платний хостинг, тим більше, що знайти його можна за досить скромним цінами. Наприклад, https://citydomain.com.ua/host/ пропонує тариф для одного сайту за суму трохи більше 1 долара на місяць. А якщо Ви з часом вирішите збільшити кількість сайтів, то можна буде плавно змінити тарифний план на більш масштабний.

До речі, переконатися в якості і зручності хостингу можна абсолютно безкоштовно в рамках 10-денного тестового періоду. Варто відзначити, що CityDomain.com.ua є так само і реєстратором доменів, так що тут можна і придбати домен і розмістити сайт.

Коли вирішено питання з доменом і хостингом, встановлюємо движок сайту (CMS). Рекомендованими і найпростішими для роботи є Joomla! і WordPress. На движок потрібно встановити шаблон. Після цього слід оптимізувати сайт.

Налаштувати движок, встановивши спеціальні плагіни для роботи сайту. Це потрібно для того щоб сайт, як слід, розвивався і мав більш багатий функціонал. Сюди входять всі: опитування, зворотній зв’язок та інші функції аж до спливаючих вікон.

Вам також буде цікаво:

Після цього слід наповнення контентом. Сайт повинен наповнюватися контентом відповідним тематиці вашого проекту. Статті повинні приковувати увагу назвою і змістом, щоб це спонукало відвідувача поділитися новиною. Насправді, грамотне створення контенту – теж досить серйозна праця. Не варто ставитися до нього легковажно.

Завершальний етап – це розкрутка сайту, адже саме від того в якому рядку пошуку знаходиться сайт, залежить приплив відвідувачів. Методів розкрутки сайту дуже мнгого. І тема ця – не менш складна, ніж створення сайту. Наприклад, для того щоб грамотно розкрутити сайт, створюються посилання, які згодом розміщуються в соціальних мережах і рекламують ваш сайт.

Створити сайт самостійно складно, але цілком реально. Заощаджені на створенні сайту гроші найкраще вкласти в стоїть хостинг, якісний контент і в розкрутку. Для того щоб сайт почав приносити результат, потрібні зусилля протягом місяців.

Джерело: JoomlaRu.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close