Блогосфера

Який хостинг вибрати для сайту?

Запускаєте комерційний сайт в інтернеті? Вам знадобитися домен (доменне ім’я веб-сайту) і хостинг (сервер для зберігання файлів). Як правило, з роботою доменів не виникає труднощів. Потрібно тільки опрацювати різні варіанти і вибрати найкращий адреса для сайту, за яким вас будуть шукати клієнти.

З хостингом все складніше. Виділене місце на сервері або виділений сервер для зберігання файлів має бути надійним, швидким і функціональним для гнучкого налаштування. Сьогодні у вас є можливість порівняти послуги різних хостерів, великих українських компаній, які пропонують великий перелік послуг для різних комерційних об’єктів.

Хостинг для сайту

Першим правилом в розкручуванні сайту є вибір хостингу з розташуванням сервера в країні, в якій ви плануєте просувати майданчик. Простими словами, якщо всі клієнти з України, значить і сервер хостингу повинен бути українським. Орендувати місце на сервері можна в компанії «Cityhost». Перейдіть по посиланню https://cityhost.ua/ і детальніше ознайомитися з повним переліком послуг, функціоналом тарифів, іншою важливою інформацією.

Корисна порада! При виборі хостера вашому сайту потрібні невеликі потужності і трохи вільного місця на сервері. Однак, якщо ви плануєте розвивати проект, заповнювати сайт контентом, відкрити в перспективі інтернет-магазин, значить, вам знадобитися більше потужності і ресурсів. Тариф на хостера простіше поміняти, чим перевозити сайт на інший сервер.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

Віртуальний сервер

Компанія «Cityhost» пропонує крім хостингу інші корисні послуги для бізнесу в інтернеті. Наприклад, можна замовити виділений віртуальний сервер або VPS. Перейдіть по посиланню https://cityhost.ua/vds/ і ознайомтеся з переліком послуг, тарифами та іншою корисною інформацією.

Віртуальний сервер підходить для великих інтернет-проектів. Більше потужності, швидкості, ресурсів і всіх інших функцій. Перегляньте доступні тарифи і скористайтеся послугами професіоналів. Перенесіть сайт або створіть майданчик з нуля на сервері, почніть заповнювати сторінки контентом і розвивати новий комерційний сайт.

У разі, якщо у вас виникнуть питання, ви захочете уточнити корисну та актуальну інформацію, радимо звернутися за допомогою і консультацією до кваліфікованих фахівців. Наприклад, можна отримати пораду щодо вибору найкращого тарифу і замовити необхідні технічні ресурси для підтримки роботи сайту, порталу, форуму або інтернет-магазину.

Джерело: https://beta.in.ua/2019/11/28/kakoy-hosting-vybrat-dlya-sayta.html.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close