Блогосфера

Якісний хостинг, як фактор ранжування

Інтернет швидко розвивається і такі гіганти як Amazon не завжди встигають стежити за запитами звичайних веб-майстрів. Інша справа хостинг CityHost, де надають тестовий період, встановлюють будь-яку cms і в разі складнощів завжди допомагають в реальному часі.

Що являє собою хостинг?

Це сервер з постійним безперебійним доступом в мережу на якому розміщуються сайти. І чим стабільніше і швидше сторінки сайту завантажуються, тим вище ймовірність, що пошукові роботи будуть ранжувати сайт краще, ніж у конкурентів. Тому дуже важливо домогтися безперебійного доступу до сайту, щоб люди в пошуках  інформації не зазнавали труднощів зі швидкістю і пінгом. За рахунок цього  досягається популярність і частота відвідування сайту, а отже і дохід від реклами.

Цілодобова робота сайту цілком залежить від типу хостингу. Коли хостер використовує у себе потужні і дорогі сервера, сучасне дороге обладнання, то і сайти завантажуються набагато швидше. Все це залежить від ціни, яку користувач готовий витратити на хостинг.

Вам також буде цікаво: Що таке домен і навіщо він потрібен?

Однак у наш час прогрес не стоїть на місці. Звичайний, недорогий хостинг також розвивається, модернізується і можна сказати, що теж здатний впоратися з поставленим завданням.

У чому основні переваги звичайного хостингу:

  • Істотна фінансова економія коштів, адже звичайний хостер виконує ті ж завдання, що і великі корпорації.
  • Швидке реагування співробітників на заявки клієнтів і відвідувачів. Більшість веб-майстрів орендують місце у найбільших хостерів і, в разі падіння сайту, змушені чекати допомоги до доби, в той час як в невеликій хостинг цінує кожного клієнта і допомагає онлайн навіть в нестандартних ситуаціях.
  • Так само слід враховувати, що дуже важливо враховувати географічне положення дата-центру. Адже ПС спочатку видає інформацію в залежності від місця розташування користувачів. Тому якщо ваш сайт орієнтований на жителів певного міста, то правильніше буде розміщувати проект на серверах в тому ж місці.

Джерело: https://xreferat.com/39/78-1-vliyaniye-khostinga-na-prodvizheniye-sayta.html

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close