Блогосфера

За якими показниками вибрати хостинг-провайдера

Основна мета хостинг-провайдера – надання місця для розміщення сайтів користувачів. Хостинг повинен забезпечувати якісну роботу сайту, без тривалих простоїв і захищати розміщені дані. При виборі хостинг-провайдера потрібно враховувати безліч показників, від яких буде залежати робота сайту.

Як знайти хостинг-провайдера

В інтернеті є безліч рейтингів і оглядів з відгуками. Однак вони не завжди дозволяють зрозуміти, який хостинг насправді кращий. Будь-який сучасний і якісний хостинг працює довгий час піклується про свою репутацію і взаємодіє з клієнтами публічно в соцмережах і на профільних майданчиках, допомагає вирішити спірні ситуації і всіляко допомагає клієнтам. Якщо хостинг цього не робить, то краще обійти його стороною. Важливо розрізняти рекламні відгуки та огляди, від справжніх рекомендацій користувачів.

Досить часто хостинг доводиться купувати в однієї компанії, домен у другій, SSL сертифікат в третій, установку CMS у фрілансерів і так далі. Куде зручніше, якщо це все вже включено в роботу хостингу. Наприклад, хостинг https://cityhost.ua/ з недорогими тарифами пропонує безкоштовний SSL сертифікат, автоматичну установку і підтримку популярних CMS. Одним словом, хостинг де все включено в послуги набагато краще.

Тарифи та вартість

Перше на що звертають увагу при виборі хостингу, це вартість. Ніхто не хоче переплачувати і намагається знайти хостинг з вигідною ціною і тарифами з відповідним функціоналом. Однак варто розуміти, що не потрібно гнатися за дуже низькими цінами і економити на якості хостингу. Адже за низькими цінами можуть ховатися обмеження в тарифах, відсутність оперативної підтримки і т.п.

Надійність хостингу

Вивчіть компанію, яка надає хостинг:

  • скільки часу вона працює
  • чи є негативні відгуки
  • офіційно функціонує компанія
  • Не ігноруйте чи своїх клієнтів
  • покращує хостинг свій послуги

Технічні характеристики

При виборі хостингу необхідно упевнитися, якими характеристиками володіють сервера і програмне забезпечення. Наприклад, який обсяг оперативної пам’яті і диска виділяється, чи можливо перемикатися між версіями PHP і MySQL, зручна чи админка для управління, скільки баз даних і піддоменів можна використовувати.

Читайте також: Різниця між хостингом, виділеним і віртуальним сервером для сайту.

Підтримка

Якість і оперативність технічної підтримки дуже важливий показник при виборі хостингу. Добре, якщо хостинг надає підтримку не тільки по email, але і в онлайн-чаті або по телефону. Адже в разі виникнення проблем, це допоможе швидко зв’язатися з підтримкою і усунути поломку.

Оплата хостингу

Не менш важливий показник це вибір способу оплати хостингу. Дуже зручно, коли варіантів оплати кілька: поповнення балансу, електронні гаманці, безготівкова оплата і т.д.

Тестовий період. Вибирайте хостинг-провайдера, який дозволяє безкоштовно протестувати хостинг. Це дозволить краще вивчити послуги компанії і зрозуміти, чи підходить даний хостинг під ваші завдання, чи ні.

Безпека. Хостинг повинен мати добре захищені сервера, а також автоматичну систему резервного копіювання даних (бекапи). Резервні копії допоможуть відновити сайт в разі злому або поломки сервера.

Джерело: http://unetway.com/blog/po-kakim-pokazatelam-vybrat-hosting-provajdera/.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close