Гаджети

Недорогий мобільний спікер для робочого ноута

Не секрет, що не у кожного ноута вбудованих динаміків вистачає на те, щоб відтворювати музику з більш-менш пристойною якістю. З того ж Spotify, наприклад. Мало того, часто навіть порівняно недорога Bluetooth-колонка звучить помітно краще, ніж штатні динаміки ноутбука.

І так вийшло, що недавно автору цієї посади як би довелося особисто даний факт засвідчити. Ситуація цілком собі життєва. Ви отримуєте (або купуєте) новий ноут просто для роботи. Машина недорога, але її можливостей з запасом вистачає для вирішення найрізноманітніших поточних завдань. І навіть саундкарти у неї цілком собі непогана. Але ось динаміки …

Загалом, на увазі специфіки діяльності довго сидіти в навушниках не виходить, а слухати аудіопотугі вбудованих динаміків – не вистачає ніяких сил. Тому прийнято було рішення мінімізувати проблему шляхом придбання теж недорогий Bluetooth-колонки. Але з розрахунком також на те, щоб її зручно було як тримати в кабінеті, так і при нагоді взяти куди-небудь з собою.

Після нетривалого вивчення доступного у вітчизняному роздробі асортименту таких девайсів і активного обговорення переваг та недоліків деяких, найбільш привабливих (на нашу думку) з них, в результаті обрана модель Tronsmart Element Mega.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

Написано і розказано про неї багато, характеристики та відгуки почитати можна тут tronsmart.ua/audio/tronsmart-element-mega, ми ж керувалися такими міркуваннями:

  • 40 ват (2 х 20);
  • недорога (близько $ 50);
  • AUX, NFC, Bluetooth v.4.2 (притому тримає зв’язок на відстані більше 10 м) в робочому кабінеті виглядає доречно (як колонка, а не як елемент військової екіпіровки);
  • працює понад 10 годин на одному заряді (і понад 5 годині на граничні рівні гучності);
  • прикольна термосумочка в комплекті.

Недорогий мобільний спікер для робочого ноута: чому Tronsmart Element Mega?

Такий важливий для BT-спікерів параметр як підтримка кодека AptX був свідомо проігнорований через непотрібність (робочі ноут і смартфон його теж не підтримують) і на догоду економії, так само як і водостійкість корпусу (купати колонку поки не планується). Тепер про враження:
функціональність

Проблем із сполученням колонки не виникло. Bluetooth і NFC працюють відмінно. Діапазон Bluetooth типовий для динаміків такої цінової категорії – особливих відмінностей від конкурентних моделей немає.

Сенсорна панель управління в цілому зручна (і в темряві красиво світиться), але регулятор гучності вимагає окремої звички. І, підозрюємо, що розвинути її навряд чи вдасться, так колонка все одно управляється дистанційно, або з ноута, або зі смартфона.

Недорогий мобільний спікер для робочого ноута: чому Tronsmart Element Mega?

Без підзарядки девайс і справді може грати 14-15 годин до ряду (як і обіцяє виробник), але тільки з гучністю не вище за середню. У приміщенні голосніше і не треба, але де-небудь поза – замало. Крім того, якщо накрутити все 40 Ват на максимум, то і батарея розряджається значно швидше (6-8 годин), і якість звуку помітно знижується. Тепер про нього …
якість звуку

Зрозуміло, Element Mega – це не перша і далеко не сама «мега» з тих Bluetooth-колонок, що нам доводилося слухати. Її було обрано абсолютно усвідомлено і як раз з урахуванням має досвіду. Тим більше, «попередні слухання» відразу показали, що аж до рівнів гучності трохи вище середнього звучати девайс вміє, хоч і не сенсаційно, але якістю звучання виробляє явно позитивне враження.

А в порівнянні з динаміками ноута – так майже ідеал … Режим стереопари у цій моделі, до речі, теж є, але його ми не тестували, так другу таку колонку купувати в плани поки що не входить.

Верхні в силу особливостей конструкції Element Mega, звичайно, не завжди витягує, але з середніми справляється гідно, а ретельністю і щільністю опрацювання низьких – так відверто радує. Але, повторимося, накручувати звук на максимум можна тільки поза приміщенням, коли на його якість уваги звертати вже нікому. 40 ват під відкритим небом – це зовсім небагато, але на невеликому пікнічку роль модного нині мобільного та аудіоаксесуаром для смартфона Tronsmart Element Mega гарантовано долає.

Джерело: Gadgetstyle.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close