Гаджети

Портативна колонка Tronsmart Element T6 Plus

Чи плануєте відпочинок на природі в колі друзе? Уже підготували розваги і закупили продукти, але заковика залишилася в музичному супроводі? Тоді шукайте сайт компанії Tronsmart.ua – це найкраще рішення вашої задачі.

Звичайно, організувати музику на природі можна дідівським методом: взяти генератор, запастися паливом, встановити колонки і ноутбук. Але навіщо так ускладнювати своє життя, якщо можна скористатися компактною портативної колонкою Tronsmart Element T6 Plus, яка не займе багато місця при транспортуванні і не зажадає ніяких допоміжних пристроїв для роботи.

Багато користувачів, які розглядають покупку портативної колонки, задаються важливим питаннями: наскільки буде гарне звучання і скільки вона може пропрацювати в режимі відтворення музики?

Колонка Tronsmart Element T6 Plus має хороші технічні показники

За допомогою EQ – еквалайзера ви можете налаштувати звучання під свої вимоги, і завдяки технології SoundPulse TM, встановити глибокий 3D бас або екстра бас. Гучність колонки теж вражає. При її досить-таки незначних обсягах, звучить вона просто чудово, як в приміщенні, так і на відкритій території.

Портативна колонка Tronsmart Element T6 Plus оснащена хорошим акумулятором, який забезпечує її безперервне звучання протягом п’ятнадцяти годин, а це дає гарантію того, ваш відпочинок не буде перерваний тишею. А якщо ж колонка розрядиться швидше, ніж ви цього очікуєте, ви без проблем зможете зарядити її як від автомобільного прикурювача, так і скориставшись Повер Банком. Так само хочемо відзначити, що Tronsmart Element T6 Plus має вбудований блок живлення, що дуже вас виручить, якщо ваш гаджет розряджається.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

Передавати музику на Tronsmart Element T6 Plus ви можете як від флешки, так і від Micro SD карти пам’яті. Так само відтворювати улюблені треки на колонці ви можете, приєднавши до неї свій смартфон з допомогою Bluetooth версії 5.0, який буде безпроблемно синхронізуватися на відстані до 20 метрів.

Як бачите, портативна колонка Tronsmart Element T6 Plus – це потрібна річ, особливо для відпочинку на природі. Її дизайн і характеристики дуже радують, і при цьому, варто вона не захмарну суму. Тому, рекомендуємо вам придбати портативну колонку Tronsmart Element T6 Plus і відправитися якомога швидше на відпочинок на природі!

Джерело: 0552.ua

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close