Гаджети

Яку портативну колонку купити?

Бездротові колонки стають все більш популярними на ринку. Ці маленькі чи великі пристрої дозволяють нам слухати музику практично де завгодно. Все, що вам потрібно, це колонка, яку можна купити на сайті Tronsmart і з’єднання Bluetooth, щоб ви могли насолоджуватися музикою з вашого смартфона, планшета або ноутбука.

Технологічні розробки зробили пристрої такого типу надзвичайно доступними. Найменші і прості моделі можна купити всього за пару трійку сотень грн. Що варто знати про портативні колонках?

Що таке портативні колонки? Як вони працюють

На перший погляд, ці колонки нічим не відрізняються від стандартних пристроїв, які ми знаємо вже багато років. Однак найбільшим його перевагою є відсутність проводки і наявність вбудованого акумулятора. Варто також знати, що багато моделей мають вхід 3,5 мм, щоб ми могли підключити його через кабель до вибраного аудіопристрою. З’єднання відбувається через Bluetooth це стандартний тип зв’язку в цих пристроях.

Вам також буде цікаво: Купити Tronsmart Element T6 Plus ліпше у офіційного представника.

Необхідно підключити пристрої для роботи, після включення динаміка в режимі BT він буде доступний на всіх смартфонах-планшетах з підключеною системою Bluetooth. Потім на телефоні або ноутбуці ми вибираємо ім’я динаміка для сполучення двох пристроїв. Таким чином, наші портативні колонки готові до роботи. Вся необхідна музична інформація передається через сигнал, тому ми можемо насолоджуватися звуками на бездротовому пристрої. Варто пам’ятати, що навіть в найдешевших копіях радіус дії динаміка становить не менше 10 метрів.

Колонки Wi-Fi

З’єднання Bluetooth не єдине, що використовується в бездротових колонках. Одним з типів, які ми знаходимо в деяких моделях, є Wi-Fi. У цьому випадку використовується передача даних по локальній мережі. Таким чином, ви можете розраховувати на якісне відтворення звуку без додаткових втрат.

Його надзвичайно великою перевагою є набагато більший робочий діапазон, оскільки він часто перевищує кілька десятків метрів – все залежить від рівня сигналу мережі. У багатьох випадках колонки за допомогою мережі використовуються для прослуховування музики з Spotify або YouTube. Єдиним недоліком тут є обмежене покриття самої мережі.

Колонки AirPlay

На ринку ми також зустрінемо колонок, що використовують систему AirPlay. Ми говоримо про бездротової мережі, використовуваної пристроями Apple. Завдяки чому можна відправляти різні мультимедіа між сумісними приймачами. AirPlay також гарантує бездротову передачу звуку з використанням Wi-Fi. Для динаміка потрібно створити пару в одній локальній домашній мережі. У порівнянні з Bluetooth, ми можемо розраховувати на велику дальність. Однак ви повинні пам’ятати, що це пристрої, призначені для продуктів Apple.

Джерело: 0332.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close