Новини

Де замовити хостинг і взяти участь у розіграші фітнес-браслета?

Мрієте про власну компанію, але на такий проект немає грошей? Не поспішайте шукати інвестора – можна обійтися і без великих фінансових вкладень. Часто бізнес зароджується на просторах Інтернету.

Це дуже зручно – не треба витрачатися на оренду приміщень, облаштування офісів, торгових залів. Велику кількість персоналу наймати теж не потрібно – вдасться впоратися малими силами. Все, що потрібно від початківця – підготувати хороший портал, який стане представництвом компанії. Також треба знайти надійний хостинг, який забезпечить нормальну роботу інтернет-майданчика навіть при високих навантаженнях.

У пошуках провайдера

До цього ніколи не цікавилися хостингом? Значить, доведеться вирішувати багато питання. Як зрозуміти, що провайдер заслуговує довіри? Орієнтуйтеся на його вік, відгуки клієнтів. Переконайтеся. що з фірмою вигідно співпрацювати. Так, cityhost пропонує клієнтам взяти участь в акції.

Що треба знати про акцію?

Спорт в тренді, багато людей починають сьогодні бігати, ходити в тренажерні зали. Фітнес-браслет дуже стане в нагоді під час занять – він дозволяє стежити за стан організму, повідомляє про досягнення, спалених калоріях. Треба відзначити, що аксесуар це недешевий. Тому має сенс поборотися за такий подарунок.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

Що потрібно людині?

Умови акції від cityhost прості. Треба замовити хостинг і зареєструватися в розіграші. Вже давно користуєтеся послугами провайдера? І в цьому випадку можна брати участь в акції. Просто продовжите хостинг на рік або більше і заповніть форму, яка дозволить стати учасником розіграшу.

Компанія пропонує різні види послуг. Так, для серйозного проекту можна орендувати в розділі https://cityhost.ua/vds/ VPS. Такий варіант хостингу обходиться недорого і при цьому дозволяє налаштовувати сервер під себе. Користувач вибирає операційну систему, завантажує додаткове програмне забезпечення. Пам’ятайте, що акція не нескінченна, є чіткі терміни. Дізнатися акційний період можна на порталі компанії.

Зверніть увагу, що розіграш браслета проводиться тільки серед клієнтів CityHost і CityDomain. Визначено переможця буде випадковим чином за допомогою сервісу random.org. Про виграш йому повідомлять на електронну адресу.

Джерело: https://www.0642.ua/list/206789.

Tags

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close