Техно

Що можна подарувати хлопцеві, якщо він студент-однокурсник?

Більш дорослій людині вже властиві усвідомлені і усталені захоплення. На них потрібно робити ставку при виборі хорошого презенту на торжество. Тому, хто всерйоз захоплений музикою, гідним подарунком стане музичний інструмент, куплений в складчину справжніми друзями. Вокалістам і фанатам караоке зігріє душу професійний мікрофон.
Брендові наручний годинник, або хронометри, витримані в стилі стім-панк, хороший подарунок для бунтаря і брутала. Він не відмовиться закріпити їх на своєму зап’ясті. Від дарування настінного годинника краще утриматися, краще вже обрати портативну колонку, якщо він меломан. Такий подарунок більше підходить новоселам, ніж студенту. Хороший варіант потрібного подарунка – оригінальний будильник, який можна кидати як ручну гранату, або переслідувати по всій кімнаті, щоб відключити.

Адже іноді прийти вчасно на іспит – вже половина успіху. Фоторамки і фотоальбоми – традиційні і, тому, досить нудні подарунки. Не врятує ні оригінальний сюжет, ні тематичні добірки фотографій.

Похідні аксесуари, дорожні сумки, рюкзаки – незамінні речі для студента, як і портативна колнка, якщо не підходиться червоний колір, можна взяти чорну. Подорожуючим автостопом на канікулах або в складі дружного туристичного загону такий подарунок більш ніж виправданий, як i https://rozetka.com.ua/ua/86903620/p86903620/.

Tags

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close